Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref: KfzMech/De/1/2017
Niemcy, Lörrach

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejsce pracy: Lörrach (Baden-Württemberg)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: KfzMech/De/1/2017

Obowiązki
  • samodzielna diagnoza i naprawa pojazdów
  • przeprowadzanie kontroli i badań technicznych zgodnie z przepisami (np. kontrola spalin)
  • osoba do kontaktu w sprawach dotyczących diagnostyki i napraw w warsztacie
  • pewne obchodzenie się z nowoczesnymi narzędziami diagnostycznymi (opartymi o diagnostykę komputerową)
  • instalacja wyposażenia/dodatków (np. systemy multimedialne, ogrzewanie postojowe)
Wymagania
  • ukończone studia na kierunku mechatronik poj.samoch.
  • solidne doświadczenie
  • bardzo dobra znajomość branży oraz zainteresowanie innowacjami technicznymi
  • umiejętność analitycznego, logicznego myślenia  oraz systematyczna, efektywna praca
  • wyraźne ukierunkowanie na klienta
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoka motywacja pracy
  • zaangażowanie, gotowość do nauki oraz nastawienie na osiąganie sukcesów
  • znajomość j. niemieckiego na średnim poziomie
Gwarantujemy
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej