Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

SPAWACZ MAG/ŚLUSARZ - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref: SLUSPAW/DE/2017
Niemcy, Brackenheim

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MAG/ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Niemcy – Brackenheim

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: SLUSPAW/DE/2017

Obowiązki
  • spawanie oraz składanie konstrukcji stalowych pod zbiorniki i silosy
  • spawanie elementów zbiorników i silosów
  • samodzielna praca z rysunkiem technicznym
Wymagania
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na  w/w stanowisku
  • aktualne uprawnienia: - MAG P / BW gupa mat. 1.2 osłona gazu M22, grubość materiału t=12mm pozycja PF, ssnb / - MAG, P FW 1.2 M22 t=12mm (PF) ml
  • wykształcenie  w kierunku ślusarz spawacz
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
Gwarantujemy
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
  • pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej