Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

LAMINIARZ - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref: LAM/DE/2017
Niemcy, Jettingen-Scheppach

EURO LABORA SP.J. nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

LAMINIARZ

Miejsce pracy: Niemcy

Zainteresowanych prosimy wysłać na adres niemcy@euro-labora.com swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: LAM/DE/2017

Obowiązki
  • praca przy produkcji łopat do wiatraków lub wyrobów dla przemysłu lotniczego
  • pokrywanie łopat wirnikowych kafelkami z tworzyw sztucznych
  • praca przy budowie jachtów, łodzi
  • laminowanie elementów do turbin wiatrowych
  • praca z żywicą poliestrową, epoksydową, z włóknem szklanym
Wymagania
  • doświadczenie w zawodzie
  • wykształcenie zawodowe jako malarz, lakiernik, stolarz lub doświadczenie jako laminator, budowa statków
  • min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • zdolności manualne, zainteresowania techniczne
  • doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych
  • znajomość laminowania i pracy z żywicą epoksydową
  • wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
Gwarantujemy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowe na pełnym etacie na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie
  • pełen pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej