Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

KONSULTANT DS. REKRUTACJI PRACOWNIKÓW Z JĘZYKIEM SŁOWACKIM

Nr ref: REKRUT/SLOV
Polska, Racibórz

Firma Euro Labora (nr certyfikatu: 14601) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Nr ref.: REKRUT/SLOV

Miejsce pracy: woj. śląskie (Home Office - 1 lub 2 dni w biurze w Raciborzu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@euro-labora.com

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Euro Labora Sp.J., z siedzibą przy pl. Wolności 1 w Raciborzu.

 Do aplikacji prosimy obowiązkowo  załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Obowiązki
  • rekrutacja pracowników na stanowiska średniego niższego szczebla zagranice (Niemcy, Austria)
Wymagania
  • znajomość jezyka słowackiego
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej – mile widziane
Gwarantujemy
  • stała praca
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju u lidera na rynku
  • wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu szkolenia
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej