Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

OPIEKUN KLIENTA ORAZ PRACOWNIKÓW W AUSTRII

Nr ref: KOR/AT
Austria, Vorarlberg/Tyrol/Salzburg

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria - Vorarlberg, Tyrol, Salzburg

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem. Mile widziane referencje, certyfikaty potwierdzające posiadane doświadczenie) itp na adres mailowy: info@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KOR/AT

Obowiązki

- kompleksowa obsługa polskich pracowników przebywających w Austrii
- obsługa obecnych klientów
- wprowadzenie pracowników do zakładu/ na teren budowy w pierwszym dniu pracy, wdrażanie do obowiązków
- wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów pracowników

Wymagania

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
- profesjonalizm oraz wysoka motywacja do pracy
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Gwarantujemy

- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
- atrakcyjne wynagrodzenie (30.000 EUR/na rok)
- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
- pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej