Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

PROGRAMISTA/OPERATOR CNC - FREZER LUB TOKARZ - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref: PROG/CNC/EL/2019
Niemcy, Kronau, Niedernhall, Monschau, Burladingen oraz inne lokalizacje

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swoich Niemieckich partnerów stale poszukuje kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA/OPERATOR CNC - FREZER LUB TOKARZ

Miejsce pracy: Niemcy - Kronau, Niedernhall, Monschau, Burladingen oraz inne lokalizacje

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:niemcy@euro-labora.comdodając w temacie numer referencyjny: PROG/CNC/EL/2019

Obowiązki
Wymagania

- podstawowąznajomość języka niemieckiego lub znajomość angielskiego
- doświadczenie w programowaniu i obsłudze tokarek lub frezarek CNC(dowolne sterowania i maszyny w zależności od oferty)
- znajomość rysunku technicznego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Gwarantujemy

- umowę na warunkach niemieckich z naszym zaufanym Niemieckim pracodawcą, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- atrakcyjna stawka godzinowej + diety dzienne netto
- wypłacony dodatek urlopowy i świąteczny
- płatny urlop od 24 dni w roku
- pomoc w zakwaterowaniu
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej