Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

FREZER CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref: CNC/FREZ/DE/2017
Niemcy, okolice Stuttgart/Monachium/Kolonia

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

FREZER CNC

Miejsce pracy: Niemcy

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: CNC/FREZ/DE/2017

Obowiązki
  • obsługa frezarek CNC w systemie Haidenhain
  • frezarki 3- i 5-osiowe
  • obórka pojedynczych elementów – zamówienia specjalne
  • praca na dwie zmiany
  • praca z rysunkiem technicznym
Wymagania
  • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • umiejętność pracy w zespole
Gwarantujemy
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
  • pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej