Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY

Nr ref: HZ/07/2017
Polska, Częstochowa

Agencja Pracy EURO LABORA (nr certyfikatu 14601) z siedzibą w Raciborzu, dla swojego klienta poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy

na stanowisku:

Miejsce pracy: centrala okolice Częstochowa (praca na wyjazdach)

Numer referencyjny: HZ/07/2017

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres kj@euro-labora.com

Obowiązki

Zakres obowiązków: wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy dróg lądowych i chodników, takie jak:

  • noszenie materiałów na budowie,
  • mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips, zaprawa murarska, mieszanki mineralno-asfaltowe itp.
  • kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych
  • rozpościeranie piasku, żwiru i podobnych materiałów
  • ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych stosowanych w robotach drogowych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac drogowych przy użyciu taczek i wózków ręcznych
  • sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji
  • posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof itp.
Wymagania
  • doświadczenie na w/w stanowisku lub w pracy na budowie
  • brak nałogów
  • zdolność do pracy fizycznej
Gwarantujemy
  • polskie, legalne warunki zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 10zł na rękę/h
  • praca na jedną zmianę
  • dużo godzin pracy (około 200 miesięcznie: gwarantowane 168 + nadgodziny dodatkowo płatne +50%)
  • bezpłatne ubrania robocze
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej