Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Nr ref: MECH/EU/2017
Europa zachodnia, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Austria, Włochy, Hiszpania

Agencja Pracy EURO LABORA (nr certyfikatu 14601) z siedzibą w Raciborzu, dla swojego klienta poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Europa Zachodnia (Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Austria, Włochy, Hiszpania)

Kandydaturę prosimy wysłać wraz z swoim CV na adres mailowy: kj@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: MECH/EU/2017

Obowiązki
  • realizacja zleceń serwisu pomocy drogowej na terenie Europy Zachodniej
  • diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów dostawczych
  • oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych
Wymagania
  • minimum 2 - letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych
  • znajomość technologii napraw
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy
  • dbałość o powierzone mienie i ekologiczną czystość stanowiska pracy
  • umiejętność poruszania się w środowisku europejskim
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziane umiejętności spawania elektrycznego, diagnostyki układów pneumatycznych, naprawy niezależnych ogrzewań
  • znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym
Gwarantujemy
  • umowę o pracę
  • system pracy 4 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego
  • stabilność zatrudnienia
  • zakwaterowanie i dojazd na koszt Pracodawcy
  • opiekę koordynatorów serwisu
  • nowoczesne i wyposażone w narzędzia busy serwisowe
  • wynagrodzenie około 6 000 PLN/miesiąc
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej