Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

Pracownicy spoza Unii Europejskiej

Odpływ polskich pracowników na zachodnie rynki pracy, stale rosnące koszty zatrudnienia i niedostatek kadr na polskim rynku przyczyniły się do zwiększonego zapotrzebowania tysięcy polskich firm na alternatywne źródła pozyskiwania pracowników. Polska staje się jednocześnie ważną częścią globalnego rynku pracy, rekrutacja pracowników ze wschodu zaś idealnym rozwiązaniem kadrowym, podnoszącym konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.

EURO LABORA wychodzi naprzeciw potrzebom pracodawców i pozyskuje pracowników poza granicami Polski, przede wszystkim z Ukrainy. Bliskość geograficzna i kulturowa, a także wysoka motywacja do wyjazdu i do pracy sprawiają, że pracownicy z Ukrainy są niezwykle wartościowi dla polskiego rynku pracy.

Zapewniamy Państwu pełną organizację zatrudnienia pracowników z Ukrainy. Organizujemy transport, zakwaterowanie. Zatrudniamy koordynatorów (mówiących w języku polskim i ukraińskim). Testujemy, na Państwa życzenie, kandydatów pod względem sprawności manualnej i językowej. Można również mówić o mniejszej barierze językowej, niż w przypadku innych narodowości - wielu Ukraińców zna, lub rozumie język polski. Ogromnym atutem pracowników z Europy Wschodniej jest coraz bardziej liberalne prawo pracy, umożliwiające zatrudnienie człowieka w bardzo krótkim odstępie czasu od przejścia przez niego pozytywnie etapu selekcji i weryfikacji.


Korzyści współpracy z EURO LABORA?

  • Kompleksową obsługę kadrową, na wszystkich etapach procesu rekrutacji – przejmujemy na siebie wszystkie formalności, tak aby zatrudnienie pracownika ze wschodu było dla Państwa łatwiejsze nawet od zatrudnienia Polaka.
  • Wsparcie ekspertów w dziedzinie zatrudnienia obcokrajowców – pełna specjalizacja w dziedzinie powierzania pracy cudzoziemcom jest gwarancją doskonałej znajomości specyfiki branży.
  • Usługi „szyte na miarę” – rekrutacja pracowników, leasing pracowniczy, outsourcing, doradztwo – naszą ofertę zawsze przygotowujemy elastycznie pod kątem Państwa oczekiwań. Nasi przedstawiciele wsłuchują się w Państwa potrzeby, by dostarczyć ofertę sprofilowaną pod Państwa branżę i rodzaj działalności.
  • Wykwalifikowanych pracowników, selekcjonowanych pod kątem stanowiska – rekrutujemy dla Państwa pracowników na dane stanowiska, w tym również na takie, na które w Polsce często brakuje wykwalifikowanej kadry, w branżach takich jak przemysł lekki, transport, HoReCa, czy budownictwo.
  • Pełna kontrola nad procesem zatrudnienia – informujemy na bieżąco o postępach w rekrutacji, na każdym etapie jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem.
  • Oszczędności finansowe  – elastyczne formy zatrudnienia i wysoka efektywność naszych metod zatrudnienia gwarantują Państwu stabilny poziom zatrudnienia oraz niską rotację pracowników.


     
Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej
Copyright © Euro Labora
Wykonanie sakowww