Agencja Pracy Euro Labora - Szukasz pracy? Odwiedź naszą siedzibę w Raciborzu EN DE PL
Zmień język
Agencja Pracy - Racibórz EN DE PL

Regulamin

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi warunkami zanim rozpoczniecie Państwo korzystanie ze strony internetowej firmy Euro Labora. Warunki dotyczą Państwa praw i obowiązków i obejmują ważne zrzeczenia się odpowiedzialności oraz postanowienia o wyborze prawa i sądzie właściwym. Korzystanie ze strony jest jednoznaczne z zatwierdzeniem i akceptacją przedstawionych tu warunków Jeśli nie zgadzają się Państwo z tymi warunkami, prosimy o nie korzystanie z witryny.


Prawo własności

Strona  internetowa jest własnością firmy Euro Labora która  przez nią jest prowadzona i utrzymywana. Euro Labora  jest firmą zarejestrowaną zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, z siedzibą w Raciborzu.


Aktualizacje

Zastrzegamy sobie jednostronne prawo do aktualizowania, przetwarzania i zmiany naszego Regulaminu bez uprzedzenia i podania przyczyn.


Licencja

Wyrażamy zgodę na zapoznanie się ze stronami, oraz na drukowanie lub kopiowanie materiałów znajdujących się na niej wyłącznie do osobistego i niekomercyjnego użytku. Warunkiem korzystania ze stron jest zaakceptowanie wszystkich warunków zawartych w niniejszym dokumencie, oraz przestrzegania  przepisów związanych z prawem autorskim, znakiem towarowym i innym prawem własności. Zabrania się, bez pisemnej zgody firmy powielania, przekazywania lub dystrybuowania jakichkolwiek treści zawartych na tych stronach, w tym również tekstów, zdjęć, dźwięków i video.


Informacje dla użytkowników

Zabrania się wysyłania w jakiejkolwiek formie lub przekazywania jakichkolwiek materiałów, które są niezgodne z prawem, mają charakter obraźliwy, naruszający czyjąś godność, nieprzyzwoity, pornograficzny lub w jakikolwiek sposób naruszający prawo obowiązujące w Polsce.


Odnośniki do zewnętrznych witryn

Firma Euro Labora może dowolnie umieszczać odnośniki do innych witryn, nie mamy jednak żadnej kontroli nad zewnętrznymi stronami internetowymi, do których prowadzą podane łącza, nie ponosimy także odpowiedzialności za treści na nich zawarte lub sposób ich użytkowania. Odwiedzając jakąkolwiek witrynę strony trzeciej, do której prowadzi odnośnik znajdujący się na naszej stronie, odbywa się to na  wyłącznie Państwa własną odpowiedzialność.


Treść

Dokładamy wszelkich starań aby informacje zawarte na naszej stronie  internetowej były poprawne i aktualne. Każdy odwiedzający nasze strony akceptuje zwolnienie firmy Euro Labora z jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści na niej zawartej lub sposób ich wykorzystania.


Ochrona danych osobowych

Firma Euro Labora  zbiera i wykorzystuje informacje o obecności użytkowników na swoich stronach w celach statystycznych i marketingowych. W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy.


Odpowiedzialność

Materiały i treści zawarte na tych stronach oddaje się do dyspozycji "jako sprawdzone" aczkolwiek bez jakiejkolwiek gwarancji z naszej strony w tym: gwarancji dostępności usługi, zatrudnienia i przydatności informacji do konkretnego celu. w żadnym wypadku na firmie Euro Labora nie spoczywa obowiązek świadczenia jakiegokolwiek odszkodowania za jakiekolwiek szkody lub straty, które mogą powstać w wyniku użytkowania materiałów tu zawartych.


Nasz cel

Firma Euro Labora tworząc i konserwując swoje strony internetowe stara się przestrzegać wszystkich wymagań prawnych jej znanych, nie daje jednak gwarancji, że materiał zawarty na tych stronach jest stosowny lub ma zgodę na użytkowanie w danej konkretnej jurysdykcji. Państwo sami są odpowiedzialni za przestrzeganie obowiązującego prawa. Każde użycie niezgodne z tym postanowieniem bądź też jakiekolwiek postanowienie zawarte w tym Regulaminie odbywa się na Państwa własną odpowiedzialność.

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń +48 32 417 20 56
Infolinia czynna Pn-Pt 8:30- 16:30
Sponsorujemy
Należymy do
Nie czekaj! Lepsza praca
jest w zasięgu Twojej ręki!
Praca za granicą: Racibórz, Gliwice, Rydułtowy, Rybnik, Wodzisław Śląski, Katowice, Knurów, Głogówek
Siedziba Agencji
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro)
47-400 Racibórz
NIP: PL 6392010113 Zobacz więcej
Copyright © Euro Labora
Wykonanie sakowww